MARIELI Event

S MARIELI na skleničku V POSTELI 

Může být něco lepšího, než blížící se léto? Ano! Třeba náš první letošní MARIELI event “V POSTELI”, který se nezadržitelně blíží. 

Přijďte se podívat, co nového pro vás chystáme v tomto roce a také si poslechnout tři inspirativní ženy, které vás v dopoledním bloku přednášek provedou panely na téma: Domov, Kvalitní spánek a Materiály

Kdy?  

8.6. od 10:00 – 16:00 

Kde? 

V designových prostorech showroomu DOMARK na adrese 1624/1a, U Průhonu, 170 00 Praha 7

Program: 

10:00 Zahájení eventu se zakladatelkou značky MARIELI Terezií Täubelovou

10:30 Královny pořádku Pavlína Štefanová a Lucie Kocman z projektu O domově poradí, jak si funkčně uspořádat ložnici a zlepšit tím nejen svůj život, ale především kvalitu spánku. Dále se budou zabývat vhodnými materiály a dekoracemi v místě, kde trávíme třetinu svého života. 

11:00 Psycholožka, výzkumnice, doktorandka na 3. LF UK a odborná garantka MARIELI Katarina Evansová ve své přednášce Specifika dětského spánku rozebere rozdíly mezi spánkem u dětí a dospělých. Prozradí, jaký vliv má spánek na vývoj dítěte, jak by měla vypadat správná struktura spánku a co jsou to tzv. spánkové chronotypy. 

11:30 Porodní asistentka, laktační poradkyně a konzultantka pro ženy Tereza Lerch Davídková se zaměří na tematiku spánku v těhotenství a po porodu. Probere také, jaké materiály jsou vhodné pro jemnou pokožku miminek.

12:00 – 16:00 Pillow talk u skleničky prosecca 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz