Hodnocení obchodu

4,9 65 hodnocení
5
62x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora L | 28.7.2022
Na první pohled jsem si říkal, že si dopřeji jen malou rozmařilost. Po vybalení balíčku se stuhou a velmi milým osobním vkladem, jsem otevřel hedvábný papír ... a jsem na vážkách. Taková hebkost a krása se přeci nemůže pomačkat a rozválet. Ach jo, jsem "chlap", ale toto povlečení umí promluvit i k drsňákovi, co přeci může spát s pohorkama pod hlavou a přikrytý roztrhaným kabátem ukradeném strašákovi z pole ;-) Myslím, že taková povlečení musí mít každá spánková laboratoř a pak z ní všechny vyhnat pro zjevné simulanství.
J Avatar autora Jana K | 22.7.2022
Váš přístup a Vaše výrobky nám udělali takovou radost, že jsme si dnes s manželem u Vás objednali peřiny a povlečení. Polštáře jsou skvěle naducané a líbí se nám, jak to děláte.
D Avatar autora Daniel T. | 22.7.2022
S výrobky jsme moc spokojeni, konečně kvalita, za kterou si rádi připlatíme :). Opravdu musím říct, ze jsme zkusili leccos, ale to, co nám chybělo z pobytů v Ritzech, Shrangri-lách, Hyattech, Mariottech a podobných lepších hotelích, se dá konečně už pořídit i u nás :)… Opravdu luxus.
IC Avatar autora Ivana Ch. | 22.7.2022
Zdá se někomu vysoká cena? Nenechte se mýlit. Je to jako byste každou noc spali ve 4Seasons. Je to každonoční oblečení, čili ve výsledku daleko levnější než denní ošacení. Pruhovaná bavlna perkel nááádherně křupe a bavlna satén jemnounce šššššumí. Pro mě NOVÁ DIMENZE SPANÍ.
J Avatar autora Jitka | 22.7.2022
“Mezi tématy, která přednáším je i Zdravý spánek a spánková hygiena. Vím jaké faktory vnější i vnitřní ovlivňují kvalitu našeho spánku a povlečení mezi tyto faktory rozhodně patří. Ať už se to týká materiálu, kvality, barev a vzorů, které působí na naši psychiku. Bílé povlečení Marieli z hedvábného perkálu jsem dostala jako milý dárek. Přišlo krásně zabalené před Vánoci s osobním vzkazem na ručním papíru v luxusním balení. Už první noc v něm nás oba s manželem překvapila, jak velký rozdíl je to oproti „běžnému“ standardu: vyspali jsme se opravdu do růžova. Povlečení je nádherně hebké, savé, příjemné, myslela jsem, že bude chladit, ale v zimním období naopak dobře drží teplotu. Obávala jsem se trochu mačkavosti materiálu, ale není to nic dramatického, udržuje se snadno a krásně vypadá. Doporučuji všem, kteří chtějí investovat do kvality a chtějí porovnat změnu mezi povlečením obyčejným a tímto „šperkem“.”