Náš příběh

Náš příběh

Terezie Täubel měla prababičku Marii Líkařovou. Ta vlastnila ve dvacátých letech dvacátého století obchod s ložním prádlem. Osobně vybírala materiály a ručně do rohu vyšívala monogramy budoucích majitelů. V roce 1948 o svůj obchod přišla, ale to je jiný, podstatně smutnější příběh.

„Moje babička celý život spala v povlečení, které jí její maminka věnovala jako svatební dar. Tak kvalitní tenkrát bylo! Přesně takovou kvalitu jsem se rozhodla vrátit do dnešních ložnic.“

Terezie, zakladatelka MARIELI

Marieli

Povlečení MARIELI. Osobní záležitost.

Zase jsou dvacátá léta. Jen o sto let později. A my chceme vrátit do českých ložnic povlečení, které bude bavlněné, kvalitně a eticky zpracované a především na celý život.

Povlečení, které je osobní záležitostí Terezie Täubelové, ale zároveň i vás samotných. A to nejen díky monogramu, který po vzoru prababičky zase vyšíváme do rohu nebo dle vašeho přání.

Záleží nám, aby povlečení MARIELI bylo nejen krásné a kvalitní, ale chceme také, aby bylo uvěřitelné. My víme, že v posteli se jen nespí a neprobouzí do sluncem zalitého rána.

Postel jsou i drobky, slzy, víno, sex, momenty, slova. V posteli je život. Ale jen ten váš, ten nejdůležitější. A když necháte ráno neustláno, svět to unese…

Spolupracujeme

Spolupracujeme Spolupracujeme Spolupracujeme Spolupracujeme Spolupracujeme Spolupracujeme
Marieli

Hodnota a výjimečnost.

Někdy si do peřin převrhnete kafe. A pak je prostě vyperete na šedesát, protože to jde a protože to tak chcete. Víte, že to ničemu nevadí, protože další věc, na které si zakládáme je edukace.

Chceme, aby naši zákazníci věděli, v čem je povlečení MARIELI výjimečné, že stoprocentní bavlna není základem úspěchu a že je jen na vás, zda zvolíte satén či perkál. A dostáváme se tak k poslednímu bodu. Hodnotě.

Nám je povlečení MARIELI nejdražší na světě, protože je to naše osobní záležitost, ale jinak chceme, aby ho nehodnotila cena či popis, ale především vy sami.

Podívejte se na naše kolekce a prozkoumejte příběh každé z nich.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz