B2B spolupráce pro hotely, designéry, architekty

Aby se vaši zákazníci opravdu dobře vyspali

Aby byl pobyt ve vašem hotelu pro hosty opravdu výjimečný, je důležité dopřát jim především kvalitní spánek v povlečení, ze kterého je dostane až check-out. Stojíme si za tím, že ložní prádlo a lůžkoviny MARIELI takové jsou. Obejmou a už nepustí.

Proč vybavit váš hotel či apartmán povlečením MARIELI

Hotelové povlečení MARIELI je nejen mimořádně hezké a kvalitní, ale také se pyšní nálepkou “Made in Czech”. Látka vlastní certifikaci ÖEKO-TEX, která zaručuje výrobu z ekologických a navíc šetrných materiálů. Máte tedy jistotu, že povlečení MARIELI neobsahuje žádné škodlivé látky. Mimořádně dlouhé bavlněné příze jsou na dotek hebké a odolné, tudíž drží tvar i po mnoha vypráních. Povlečení lze prát na 90 °C a sušit v sušičce. Tím jsou zaručeny ty nejvyšší hygienické standardy.

 

Povlečení MARIELI si můžete navíc personalizovat třeba logem či nějakým sloganem. Může se tak stát také neotřelým a vkusným dárkem pro vaše klienty či partnery. Bez problémů přizpůsobíme a upravíme rozměry povlečení přesně na míru vám a potřebám vašich hostů.

Shánite kvalitní povlečení do vašeho hotelu nebo studia?

Kontaktujte nás a my Vám rádi uděláme nabídku na míru

 

Pro dotazy či nabídku nás kontaktujte na info@marieli.cz

Jste architekt či designér?

To je skvělé, víme hned minimálně o jedné věci, kterou máme společnou. Záleží nám na kvalitě a provedení našich produktů. A stejně smýšlející lidi je třeba propojovat. Pokud máte zájem nebo dokonce konkrétní nápad, ozvěte se nám a vymyslíme spolupráci, která bude dávat smysl pro obě strany a přinese nám radost i příležitosti.

Vlastníte pop-up store, showroom nebo prodejnu, kam naše značka zapadne?

Ačkoliv jsme na spánek odborníci, nechceme zaspat dobu a tak stále hledáme další partnery, především byznysové. Hledáme klidně neotřelá spojení, která budou fungovat a posouvat nás dál. Chceme sdílet naší myšlenku, produkty a vzájemně si pomáhat.

Pokud provozujete obchod, do kterého pečlivě a s láskou vybíráte značky, concept / design store, hotel nebo hledáte jakoukoliv jinou formu spolupráce, ozvěte se nám. Zajímá nás, jak přemýšlíte a jsme otevřeni různým formám spolupráce.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.