B2B program

Proč spolupracovat s MARIELI?

Povlečení MARIELI je nejen mimořádně hezké a kvalitní, ale také je kompletně vyrobeno v České republice. Látka vlastní certifikaci ÖEKO-TEX, která zaručuje výrobu z ekologických a navíc šetrných materiálů. MARIELI produkty si navíc můžete personalizovat vaším logem či sloganem. Může tak dodat pokoji punc exkluzivity nebo se tak stát také neotřelým a vkusným dárkem pro vaše klienty či partnery. Bez problémů přizpůsobíme a upravíme rozměry povlečení přesně na míru vám a potřebám vašich hostů.

 

B2B stránka

MARIELI pro hotely

Povlečení MARIELI je z dlouhých bavlněných přízí, které jsou na dotek hebké a odolné, tudíž drží tvar i po mnoha vypráních. Povlečení lze prát na 90 °C a sušit v sušičce. Tím jsou zaručeny nejvyšší hygienické standardy.

MARIELI pro designová studia

Vylaďte své studio k dokonalosti s tím nejkvalitnějším povlečením, které je vyrobené v Česku. Nabízíme i možnost personalizace díky výšivce a pokud máte nějaký další nápad na spolupráci, my se rozhodně nebráníme ničemu. Ozvěte se nám!

B2B stránka
B2B stránka

MARIELI pro firmy

Personalizované produkty MARIELI mohou být i krásným firemním dárkem, který někomu bude doopravdy dělat radost. Polštáře, ručníky, cokoliv. Vše umíme upravit na míru vašim potřebám.

Václav Vítek, Amazing Places:

„Nedílnou součástí návštěvy každého kouzelného místa je pozitivní zážitek z kvalitního spánku. A tak jsme jako Amazing Places hrdí na naši novou spolupráci s MARIELI a věříme, že se nám společnými silami podaří povléct kouzelná místa nejen v Česku, ale i v zahraničí, kam expandujeme. Sám jsem měl možnost vyzkoušet povlečení z bavlněného saténu a od té doby ho doporučuji všem našim partnerům.“ 

Kontaktuje nás

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: