Ložní sety a balíčky

Nejprodávanější

Balíček 1.
 
od 10 839 Kč
2x set2
Ložní set Ready to sleep
Skladem (1 ks)
243/AUR5
 
od 34 318 Kč
2 položek celkem

Stěhujete se, vybavujete novou ložnici? Chcete koupit zase jiný dárek svým dětem, vnoučatům, partnerce? Pojměte dárky tak trochu jinak. S nadhledem. Sám nebo s někým. Důležité je udělat si radost. Upřímnou a osobní. Je to úplně na vás. Najdete tu speciální balíčky a sady povlečení pro vaši ložnici. 

Spolehněte se na doporučení

Ivana Ch. | 1.4.2022
Zdá se někomu vysoká cena? Nenechte se mýlit. Je to jako byste každou noc spali ve 4Seasons. Je to každonoční oblečení, čili ve výsledku daleko levnější než denní ošacení. Pruhovaná bavlna perkel nááádherně křupe a bavlna satén jemnounce šššššumí. Pro mě NOVÁ DIMENZE SPANÍ.
Jana K | 22.3.2022
Váš přístup a Vaše výrobky nám udělali takovou radost, že jsme si dnes s manželem u Vás objednali peřiny a povlečení. Polštáře jsou skvěle naducané a líbí se nám, jak to děláte.
Daniel T. | 17.3. 2022
S výrobky jsme moc spokojeni, konečně kvalita, za kterou si rádi připlatíme :). Opravdu musím říct, že jsem zkusili leccos, ale to, co nám chybělo z pobytů v Ritzech, Shrangri-lách, Hyattech, Mariottech a podobných lepších hotelích, se dá konečně už pořídit i u nás:)... Opravdu luxus.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz