Vyspěte se s hedvábím do krásy

Že kvalitní spánek kosmetickou péčí nenahradíte už možná víte. Tušíte ale, že správná volba povlečení vám pomůže ke kráse i lepšímu zdraví? Někdo tomu říká zázrak, my mu říkáme hedvábný polštář!

Hedvábný polštář

Parťák do horkých dní

Dobrý spánek začíná u teploty, ta ideální se pohybuje kolem 18 až 20 °C. Ale znáte to, některé dny můžete větrat jak chcete, a vzduch se nehne ani s přičiněním větráku. To je přesně ta chvíle, kdy oceníte hedvábný materiál, který příjemně chladí a zároveň reguluje vlhkost ve svém nejbližším okolí a prakticky vytváří své vlastní mikroklima. Díky tomu vždy spíte na chladnější straně polštáře. Po dobře prospané noci se vám tělo odvděčí energií a dobrou náladou. A co teprve pokožka!

Pohlazení po tváři

Polštář z hedvábí prospívá i vaší pleti. Pokožku nevysušuje a narozdíl od bavlny nevsakuje krém nebo sérum, takže vaše pleť bude krásně vyživená a oblíbená kosmetika vám vydrží déle. Hedvábí po vaší kůži jemně klouže a proto netvoří nevzhledné otlaky, ani když spíte na boku. Kromě toho je skvělým pomocníkem, pokud trpíte na ekzémy a alergie. Povlak z pravého hedvábí je hypoalergenní a odolný vůči roztočům a prachu. Hedvábný polštář oceníte i při spaní na zádech – obzvlášť pokud se budeme bavit o vlasech.

Sbohem krepatým vlasům

Pokud máte kudrnaté nebo vlnité vlasy, budete povlečení z hedvábí milovat. Hedvábí vlasy nevysušuje a díky svému jemnému materiálu snižuje jejich lámavost. Už po první noci vás překvapí rozdíl – vlasy nejsou přeleželé, rozcuchané a drží tvar. Podobný přínos zaznamenáte i pokud máte vlasy rovné. Nejlepšího efektu dosáhnete, pokud vytáhnete z rukávu všechny trumfy. Kvalitní péči o vlasy, dostatečnou hydrataci (kromě kondicionéru nezapomeňte na pitný režim)  a pravidelnou masáž pokožky hlavy. 

Teorii už znáte. Ověřte si benefity hedvábného povlaku na vlastní kůži a vyzkoušejte naši novinku v nabídce. Přejeme sladké sny!