Reklamace a vrácení zboží

Vrácení nebo výměna zboží

U nás zdarma.

Na vrácení zboží máte ze zákona 14 dní. Musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly. Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na e-mail: info@marieli.cz, odpovíme co nejdříve.

Zboží vracíte na adresu:

Marieli a.s., U Nesypky 1255/3, Smíchov, 150 00 Praha 5
Po přijetí zásilky od vás, zboží zhodnotíme a do 10 dní vám zašleme peníze zpět na vámi uvedený účet.

Prosíme, na adresu zasílejte zboží jen dopravcem. Dostane se k nám takto rychleji.

Jak na to?

1. Vyplňte formulář, který najdete zde: FORMULÁŘ pro vrácení nebo výměnu zboží

Je důležité, aby na formuláři bylo uvedeno číslo objednávky.

V případě, že máte zájem vrátit zboží BEZ POPLATKU - napište nám na e-mail: info@marieli.cz, pošle Vám kód pro vrácení. Jediné co je poté třeba, je přijít na podací místo s kódem, který se nadiktuje obsluze výdejního místa.

 

2. Produkt zkontrolujte a zabalte

Produkt, který vracíte pečlivě zabalte do krabice, ve které jste zboží přijali. Krabici zalepte tak, aby bylo zajištěné bezpečné doručení na náš sklad.

Abychom mohli zboží přijmou zpět pamatujte, že zboží, které nám zasíláte zpět, nesmí být používané, poškozené, nebo ušpiněné. K produktu musí být přiložený vyplněný formulář pro vrácení nebo výměnu zboží.

3. Odešlete nám produkt zpět

Připravenou krabici stačí odnést na výdejní místo Zásilkovny nebo PPL. 

Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na e-mail: info@marieli.cz nebo se podívejte na časté dotazy od našich zákazníků. 

Reklamace zboží

Mrzí nás, že je něco v nepořádku. Prosím, ozvěte se nám na e-mail: info@marieli.cz, abychom věděli, co se stalo a domluvíme se na dalším postupu.

Reklamaci vyřídíme do 30 dnů, v případě odstranitelné vady ho můžeme opravit. Zašlete nám ho prosím čisté a vyprané, jinak nemusí být vyreklamováno.

Zboží spolu s kopií daňového dokladu a reklamačním formulářem nám prosím zašlete na adresu Marieli a.s., U Nesypky 1255/3, Smíchov, 150 00 Praha 5.