Marieli míří do Varů

blog beauty

V róbě rovnou do postele. MARIELI míří do Karlových Varů na filmový festival a bude součástí ELLE Beauty Lounge.

Během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který letos proběhne od 28. června do 6. července, budou mít návštěvníci ELLE Beauty Lounge možnost zachumlat se do našeho povlečení. Oblékneme postel do kolekce Peonía v pudrově růžové barvě, a vytvoříme tak netypický fotokoutek. Do našich peřin bude moct každý skočit rovnou ve velké večerní, v botách a bez odlíčení!  

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je každoročně nejen filmovou, ale i společenskou událostí. Již více než dekádu je jeho součástí ELLE Beauty Lounge, salon pro vybrané celebrity a VIP hosty festivalu, který poskytuje služby v oblasti krásy, módy a zábavy. A MARIELI se letos stalo hrdým partnerem ELLE Beauty Lounge, který najdete každoročně v prostorách hotelu Pupp. 

„Kdo někdy nezatoužil po večírku skočit rovnou do postele – tak jak je, v róbě, botách a bez odlíčení? Právě takový pocit hostům přineseme. Poté, co projdou proměnou pod rukama vizážistů a stylistů, mohou navštívit náš fotokoutek a před odchodem na červený koberec na okamžik spočinout v peřinách MARIELI. A že se některým z nich možná nebude chtít vylézt? To je riziko, které jsme ochotni podstoupit

Nebylo by ostatně divu – kolekce Peonía v pudrově růžovém odstínu k vyspání do růžova vyloženě svádí. Povlečení v barvě rozkvetlých pivoněk pohladí po kůži – je totiž vyrobené z bavlněného saténu. Toho nejjemnějšího materiálu, jaký si pro ložní prádlo lze vůbec představit.

marieli02