Utečte před Valentýnem do postele

Nezáleží na tom, jestli hledáte lásku k sobě nebo k druhým. Přišel čas objevovat své touhy! A pokud je ta vaše o tom, že ideálním programem na oslavy svátku všech zamilovaných je zůstat v posteli, s výběrem dárků, které potěší vás i vaši drahou polovičku, vám v MARIELI velice rádi pomůžeme. 

Až se Valentýn zeptá…

Na Valentýna je dobré se vždy připravit! A to i v případě, že budete slavit lásku sama k sobě. Proč? Protože rozmazlování je to nejkrásnější, co můžete udělat pro svou duši, ložnici i intimní život. Právě proto jsme pro vás v MARIELI vybrali dárky, které nalákají do postele vás i jakýkoliv objekt vaší touhy. Značka: #osobnizalezitost 

Čím se rozmazlit (nejen) na Valentýna?

Tip 1: Sexy literatura

Knihy o lásce jsou různé. Některé mohou být jen o vášnivém pocitu touhy, jako by na ničem jiném ani nezáleželo, jiné mají lásku jako koření uprostřed příběhu a v některých nejde o lásku mileneckou, ale třeba mateřskou. Vyberte si takovou, která bude šitá na míru právě vám. Už jste četli třeba knihu Milenec od Marguerite Duras, která je přímo nabitá spalující touhu a sexem? Nebo Hříšky bílé lišky od spisovatele Ondřeje Netíka? V jeho knize je láska jen jednou z ingrediencí příběhu. Tou hlavní je překračování hranic. Ve vztazích i v sexu. A pokud potřebujete oddychovou „Padesát odstínů čehokoliv“ rozhodně spolehlivě zaboduje vždy. 

Tip 2: Sladké hříchy valentýnské 

Může být něco lepšího než sladká snídaně do postele? My jsme v MARIELI ti poslední, kdo by vás moralizovali, že jídlo do postele nepatří. Vaše postel, vaše pravidla. A co si budeme nalhávat… Není nic, co by případně nevyřešila pračka a praní na 60. Pokud to máte stejně, užijte si to! Upečte si oblíbený dortík (OK, na těch kupovaných rozhodně nevidíme nic špatného :), udělejte si vafle, palačinky nebo lívance, přidejte šlehačku, zasypte vše cukrem a zabořte se do toho nejměkčího povlečení, které pro vás v MARIELI šijeme. To jestli budete potřebovat jednu nebo dvě vidličky, už je opravdu jen na vás! 

Extra tip navíc:

V MARIELI jsme pro vás připravili Valentýnský balíček, který je pro každý útěk do postele s tím koho milujete (nebo klidně sami se sebou) naprosto ideální. Najdete v něm láhev Champagne Gonet-Medeville, originální sklenice Rückl, přírodní svíčku Radua Crystal a samozřejmě naše povlečení. Tentokrát to sněhově bílé perlové z kolekce Aurora (set na manželskou postel). Jednodušší už to být prostě nemůže. 

 

Tip 3: Povlečení pro vaši svatyni

Na den sv. Valentýna bychom všichni měli mít své útočiště, kam se schováme nejen před (nebo právě protože) je svátek všech zamilovaných. A co může být lepšího než ho strávit v posteli, která je čerstvě převlečená do nového povlečení. Může být saténové nebo perkálové, to už záleží jen na vašem vkusu. Obě jsou z bavlny, obě jsou příjemná a krásná zároveň. Se saténovým nebo perkálovým  povlečením je to totiž jako s vínem. Ani s jedním neuděláte chybu. Jen někdy se prostě víc hodí bílé, jindy červené. Na co máte chuť vy? Nechte nás v MARIELI ukázat vám svět dokonalého (nejen) valentýnského lenošení. Protože, co si budeme nalhávat… nejromantičtější dárky jsou prostě ty, které vás budou rozmazlovat! 

Tip 4: Milostný vzkaz

Napište si milostný dopis. Papír a tužku tentokrát potřebovat nebudete. Tohle poselství totiž budete mít na očích pokaždé, když se ráno probudíte a i tehdy, když půjdete večer spát. Může to být váš monogram, oblíbený citát, refrén písně, datum, které má pro vás význam nebo váš cíl… O zbytek se v MARIELI s láskou postaráme my. Bavlněný dekorativní povlak na polštář s vlastním poselstvím se stane vaší „osobní záležitostí“, ale zároveň může být skvělým dárkem právě k blížícímu se svátku sv. Valentýna. Denně vám bude připomínat, co je pro vás důležité nebo naopak připomene někomu jinému, jak jste pro něj důležití vy. 

A pokud hledáte něco opravdu jen a jen pro vás, pak je tu hedvábný povlak na polštář, který v noci udělá práci za několik kosmetických přípravků zároveň. Postará se o vaši pleť, vlasy i kvalitu spánku. Protože, kdo by nechtěl denně usínat na tom nejkvalitnějším a nejjemnějším pravém hedvábí? 

Tip 5: Kašmírové pohlazení

Zatímco holé kotníky už dávno předaly žezlo hřejivým podkolenkám, kašmír se opět dostává na scénu. Co si tentokrát na Valentýna pořídit kašmírové ponožky, které patří na špičku módních doplňků prakticky každou zimní sezónu. Určitě vás napadne… romantika a ponožky? Ohhh, ano! Garantujeme vám, že jakmile s nimi jednou vlezete do postele, nebudete ji chtít opustit minimálně do jara příštího roku. A mimochodem už jste slyšeli o MARIELI péřových peřinách ze 100 % prachového peří s kašmírem? Čím vyšší podíl prachového peří v náplni je, tím stoupá i kvalita a v našich peřinách je to 100 %. Kdo ve škole nechyběl na procenta ví, že lépe už to nejde. Jenže my ještě do povlaku přidali kašmírovou vlnu, která je nejen lehká, ale také velmi teplá. Pořádné peřiny jsou totiž život. Žijte v nich. Smějte se. Snídejte. Oslavujte (třeba Valentýna). Nebo do nich rozlijte víno. Vydrží všechno!