Darujte svatební povlečení s výšivkou

Jste pozváni na svatbu a lámete si hlavu s dárkem pro novomanžele? Už nemusíte. Pokud chcete být originální, zvolte povlečení s monogramem. Vždyť co může být osobnější než společné lůžko s prémiovým povlečením a vlastními iniciály, datem svatby či symbolem, který má nějaký speciální význam.

Tento dar není jen krásný, ale také praktický. Každý potřebuje povlečení a novomanželé navíc ocení kvalitní bavlněné materiály, ať už v perkálovém či saténovém provedení, které máme v našem portfoliu a nejen to. Výbavu můžete doplnit také o ručníky s personalizovanou výšivkou.

 

Lůžkoviny mohou být také základem pro další dekorace společného domova novomanželů. Barevná kombinace může sloužit jako inspirace pro výběr dalších textilií nebo jiných dekoračních prvků. Tímto darem věnujete něco více než “jen povlečení” –⁠ věnujete inspiraci pro začátek společné cesty.

Svatební produkty dostanete dárkově zabaleny v hedvábném papíru s mašlí a osobním vzkazem, který si sami zvolíte. Nechte tedy vše na nás, pohodlně se usaďte a v klidu vybírejte na našem e-shopu. Lůžkoviny MARIELI jsou totiž nevšedním dárkem, který vydrží dlouhé roky.

 

V dalších článcích na našem blogu se můžete těšit nejenom na tipy na neotřelé dárky, ale také na výjimečná svatební místa, a to po celém Česku. Jako první se zaměříme na Karlovarský kraj, kterému vévodí Jezírko Dvorana. Svatbou na tomto místě vás provede svatební koordinátorka Kristýna Milská. Tak sledujte náš blog, ať vám nic neuteče.

 

Dominika Jandáková Dostálová (foto)
Něžná pivoňka (styling)