Tip na pohádkové svatební místo: Jezírko Dvorana

První lokací svatebního editorialu je romantické jezírko s vodopádem, které se vyjímá nad areálem Hotelu Dvorana. Jedno z nejkrásnějších svatebních míst na Karlovarsku se pyšní velkým proskleným stanem, jenž pojme až 150 osob. Je vhodné pro letní, ale také pro zimní svatby.

Díky svatební koordinátorce Kristýně Milské mají svatby v lázeňském městě vysokou úroveň a také styl. Jedno z jejích nejoblíbenějších míst je však právě Jezírko Dvorana, které se nachází v samém centru Karlových Varů a kde je možné organizovat svatby celoročně. “Pro letní i zimní svatby se využívá prosklený vytápěný stan. Na výběr tu navíc budete mít hned z několika cenových balíčků, jejichž součástí jsou i svatební dekorace,” doporučuje Kristýna. “Jako bonus si tu mohou svatebčané předpřipravit prostor několik dní před velkým dnem a na svatební víkend zabukovat i celý hotel. Zvláštním benefitem je také prostorná garderoba, která umožňuje nevěstě pohodovou přípravu v soukromí,” dodává koordinátorka s tím, že právě tento servis a romantické jezírko dělá toto místo jedinečným.

foto: Svatební sál areálu Dvorana

Ke každému klientovi zde přistupují individuálně. Snaží se mu nabídnout takové služby, které ocení. Ať už se jedná o kontakty na cukráře, floristy, vizážistky, kadeřnice, fotografa, či kapelu. “Svatební sál je zdobnější, proto se sem nejvíce hodí minimalistické vazby. Toto místo také umožňuje umístění většího množství dekorací či instalací, které mohou být velkolepým doplňkem svatby,” říká známá karlovarská floristka, která tvoří pod značkou Něžná pivoňka.

foto: Tip na svatební dárek: Set povlečení z bavlněného saténu Monteverde s personalizovanou výšivkou

Samotný obřad probíhá na trávě u slavobrány, kterou si tu mohou svatebčané zapůjčit. Ta poté může sloužit jako dekorace pro samotné focení u vodopádu.

Hledáte “to pravé” místo pro váš den D? Pak sledujte náš svatební editorial, ve kterém vám postupně představíme to nejlepší z celého Česka. V dalším díle zavítáme například do zimních Mcel.