MARIELI Day to Night Dress: Dámské šaty pro každou příležitost

Žabičkové šaty MARIELI jsou navrženy tak, abyste je mohly nosit od rána do večera, proto jsme je nazvali “Day to Night Dress”. Když si k nim vezmete pantoflíčky, promění se v pohodlný domácí oděv. S teniskami si je zase můžete vzít klidně na delší procházku či na dětské hřiště a s lodičkami a velkými náušnicemi se vám promění ve stylový outfit na večírek!

Terezie Täubelová jako maminka tří dětí dlouho sháněla univerzální šaty, které budou podtrhovat ženskou krásu, ale zároveň budou funkční a praktické. A tak se rozhodla je navrhnout sama. Vznikla tím první „fashion“ novinka MARIELI – Day to Night Dress.

Tento pohodlný kousek se zaručeně stane tím nejoblíbenějším ve vašem šatníku. Tady jsou důvody proč:

  1. Univerzálnost:

Jste celý den v běhu, ale nemáte čas se převléct? S těmito šaty ale už nic řešit nemusíte. Ať už hledáte pohodlné oblečení pro domácí siestu či elegantní outfit na večeři s přáteli, tyto šaty zvládnou obojí.

  1. Pohodlí:

Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, mají volný střih, jsou prodyšné a díky žabičkování v okolí dekoltu hezky sednou na tělo. Další výhodou je, že jdou lehce stáhnout a to v případě, že máte miminko, které stále ještě kojíte.

  1. Styl:

Nejste zrovna příznivkyně teplákovek a legín? Pak je pro vás Day to Night Dress jako dělaný! První kolekci jsme vytvořili ve dvou barevných variantách. Pomněnkové kostkované šaty “Ada” a černobílé “Greta” si můžete personalizovat třeba výšivkou prvního písmene vašeho jména a to není zdaleka vše. Jsou dostupné v limitovaném počtu kusů, takže se vám nestane, že by se vám okoukaly jako v klasické konfekci.

Tak dlouho neotálejte, ať si ulovíte jedny i pro sebe. A pokud vám přece jen náhodou tento kousek unikne, nezoufejte. Další limitovaná kolekce bude stejně jedinečná, jako tato.