Nové kolekce povlečení z bavlněného saténu si zamilujete nejen díky jejich krásným barvám

Máte krásnou a stylovou ložnici? Se sněhově bílým povlečením,  které je nadčasové a elegantní za všech okolností? Možná ale máte pocit, že tomu stále něco chybí. A nejsou to náhodou barvy?

Ne, nezbláznili jsme se. Poté, co jsme v českých ložnicích úspěšně vymýtili nekvalitní povlečení s vánočními motivy, tak teď přicházíme s barvami? Vlastně ano. Ale i barvené povlečení může splňovat vše, co zmiňujeme na začátku. Může být elegantní, nadčasové, stylové a především krásné.

Tři kolekce, tři barvy a tři příběhy

A proto jsme představili tři kolekce ve třech barvách. Pojďme si je všechny krátce představit. Pudrově růžová Peonía představuje to nejkrásnější klišé o vyspání do růžova. Ve vaší ložnici může působit romanticky i moderně. Peonía znamená španělsky pivoňka, a pokud je, stejně jako my, milujete, pak je nejvyšší čas pustit připomínku těchto krásných květin i do vaší ložnice. Zvlášť teď, když do rozkvetení prvních pivoněk zbývá ještě spousty dní... týdnů... No dobře, měsíců.

 

Gloomy Sunday zní trochu zamračeně, ale tato šedá kolekce symbolizuje přesně to, co máme všichni tak rádi, jen to nechceme přiznat. Představte si neděli, kdy prší, vy nic nemusíte a můžete si dovolit zůstat celý den v posteli. Takový bed office. Naordinujte si ho na každou nadcházející adventní neděli.

 

Název krásné kolekce Champagne Dreams i poselství je jasné. Usínejte s čistou hlavou, probouzejte se bez kocoviny a přitom si užijte celou noc ve vybrané společnosti pravého šampaňského. Co takhle letos strávit silvestra doma? Snít o večírku jako z Velkého Gatsbyho a před spaním místo bílého šumu nechat na dobrou noc šumět bublinky…

Nové barvy a osvědčené materiály

Tři kolekce v pudrových barvách máme tedy představené. Protože ale stejně jako vy máme rádi osvědčenou kvalitu, můžete být v klidu. Jinak se totiž nic nemění. Prémiový bavlněný satén zůstává. Vlastně jedna novinka tu přece jen je. Protože jsme lokální firma, přesunuli jsme výrobu z Portugalska do Česka. Podporujeme tím tak nejen zdejší ekonomiku, ale vytváříme i pracovní příležitosti. Ovšem zpátky k saténu. Ať už vaše srdce tluče pro pivoňky, pro šampaňské, nebo pro neděli s knihou, za všech okolností budete spokojeni. Nebo si snad pořád pod pojmem satén představujete tu lesklou, klouzavou látku? Naše saténová vazba hladí, hřeje, dýchá a nikdy neomrzí.

A protože máte teď nejspíš plné ruce práce s nedělním nicneděláním během zamračeného odpoledne, nebojte. Ani naše nové kolekce není třeba žehlit a pořád vypadají báječně. Stejně jako vy po noci plné šampaňského, jen tentokrát bez kocoviny. Díky MARIELI budete mít na růžích, pardon, na pivoňkách ustláno každý den.