Novoroční předsevzetí jinak, lépe a s MARIELI

Není nic otravnějšího než přeplněné posilovny a běžecké trasy první lednový týden… Kdy konečně začnou být lidé soudní a přestanou si dávat nedosažitelné cíle? Nebo i novoroční předsevzetí mohou dávat smysl? 

Konečné rozhodnutí necháme na vás, ale pokud chcete, můžeme vám letos s těmi předsevzetími trochu pomoci. Přinášíme pár tipů, jak něco pro letošek udělat trochu jinak.

Na Nový rok se probudím bez kocoviny 

A přitom můžete klidně usnout v zajetí šampaňského. Ano, jde to. Užijte si letošního silvestra v klidu doma, v posteli, ideálně s povlečením Champagne Dreams. Pusťte si oblíbený film, hudbu nebo si zahrajte deskovou hru. Říkáte si v duchu „ahoj, babi“? Tak úplně zbytečně. Na Nový rok jsou vítězové především ti, kterým je dobře, dostatečně spali a zvládli zařadit i pravidelnou večerní rutinu v koupelně. Mít pořádný bolehlav prvního ledna totiž není žádné umění!

Budu o sebe tentokrát doopravdy pečovat

Říkáte si to každý leden. Že když už nic jiného, budete o sebe alespoň pravidelně pečovat. Mazat si celé tělo, ne jen obličej. Mazat si chodidla. Mazat si paty! A výsledek? Další balení krému (jedno z mnoha) odkládáte nejpozději 10. ledna na poličku. Tak co letos něco změnit? Přistoupit ke všemu zodpovědněji? Ať už si o předsevzetích myslíme cokoliv, tohle je doopravdy důležité. Protože správná a především pravidelná péče opravdu dělá zázraky. Stejně jako umí zázraky náš hedvábný polštář. Díky svému přírodnímu složení a jedinečným vlastnostem se zařadí na poslední místo ve vaší večerní rutině. Nebude do sebe vsakovat použité produkty a ty budou na vaší pleti působit tak, jak mají. Příjemným ranním bonusem budou vaše vlasy bez krepu a zacuchání.

Pořádek v životě i koupelně 

Jasně, to se lehko řekne. Ale pojďme někde začít. Třeba v té koupelně. Pokud jste doposud používali jeden ručník „na všechno“, a ještě si ho od vás dost možná občas někdo jiný z rodiny půjčil… Nesoudíme, ale ideální to není, to se asi shodneme a je jedno, že jste ho pravidelně měnili. Každý člen rodiny potřebuje svůj vlastní ručník, ideálně opatřený monogramem, aby bylo jednou provždy jasno. A vy rozhodně potřebujete i svůj vlastní ručník na obličej..., když už mu budete dopřávat pravidelnou péči a spánek na hedvábí.

Budu pravidelně volat rodičům i prarodičům

Říkáte si, že něco takového vám nemusíme připomínat, že vy na ně přeci myslíte, kudy chodíte… A kdy jste se tedy naposledy ozvali? Aha! Tak vidíte. Přitom sami nejlépe víte, jakou z toho mají vždy radost. Stejně jako z malé výšivky, kterou jim můžete nechat vyšít na polštář, aby jim připomínala něco, co považujete za důležité. Nebo si tam „volej mamince“ nechte vyšít vy, ať si to připomenete každý den. 

Pro svatební dárky se nebudu zastavovat v bankomatu

Poslední předsevzetí možná nepůjde uskutečnit hned v lednu, ale nebojte, svatby vašich blízkých na sebe nenechají dlouho čekat. Bude to jako vždy krásné, intenzivní a nezapomenutelné. Co ale příští rok bude jinak, to bude váš přístup. Pro svatební dárek se nebudete zastavovat cestou na svatbu v bankomatu a nebudete ho předávat v obálce. Příští rok budete chytřejší a pořídíte novomanželům do výbavy peřiny, které jim vydrží celý život, nebo povlečení s výšivkou, které jim bude připomínat, jak moc se milují, pro případ, že by spolu na rozdíl od peřin celý život vydržet nechtěli! 

Výsledná předsevzetí i jejich dodržování jsou však hlavně na vás. My jen dodali pár tipů, co dělat trochu jinak, nebo lépe. Tak jako tak vám ale držíme palce!