Aby vaši hosté spali jako “v bavlnce”

Ať už provozujete malý horský penzion, nebo větší hotel, spokojenost vašich hostů je pro vás zřejmě klíčová. Tu přitom mohou ovlivnit i zdánlivé drobnosti jako třeba materiál ložního prádla. Vsaďte proto na povlečení z bavlněného saténu MARIELI, které odolá i tomu nejnáročnějšímu provozu, a máte vyhráno.

 

Látka, z níž se vyrábí povlečení MARIELI, se pyšní vysokou kvalitou a certifikací ÖEKO-TEX, která zaručuje výrobu z ekologických a navíc šetrných materiálů. Mimořádně dlouhá bavlněná příze je na dotek hebká a odolná, tudíž drží tvar i po mnoha vypráních. Nejvyšší hygienické standardy u povlečení pro hotely a showroomy jsou zase zaručeny možností praní na 90 °C a sušením v sušičce.

Povlečení MARIELI si můžete navíc personalizovat třeba logem společnosti či nějakým originálním sloganem. Bez problémů také přizpůsobíme a upravíme rozměry povlečení přesně na míru potřebám vašich hostů.

 

Úspěšný hotel nebo penzion dbá na výběr použitých hotelových textilií, a právě proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s průvodcem Amazing Places mapujícím kouzelná místa nejen v Česku, ale také na Slovensku a v Rakousku. „Nedílnou součástí návštěvy každého kouzelného místa je pozitivní zážitek z kvalitního spánku. A tak jsme jako Amazing Places hrdí na naši novou spolupráci s MARIELI a věříme, že se nám společnými silami podaří povléct kouzelná místa nejen v Česku, ale i v zahraničí, kam expandujeme. Sám jsem měl možnost vyzkoušet povlečení z bavlněného saténu a od té doby ho doporučuji všem našim partnerům,“ říká výkonný ředitel Amazing Places Václav Vítek.

Tým MARIELI věnoval na vánočním večírku AP tři sety povlečení na Nadaci Terezy Maxové dětem

 

A tím zdaleka nekončíme… Vlastníte pop-up store, showroom nebo prodejnu, kde by se naše značka vyjímala? Pak se nám ozvěte, hledáme neotřelá spojení, která budou fungovat a posouvat nás dál.